Znikł kanał telewizyjny krytykujący prezydenta


W Wenezueli dostawcy telewizji kablowej zaprzestali nadawania kanału RCTV krytykującego prezydenta Hugo Chaveza. parę godzin wcześniej boss państwowego urzędu telekomunikacyjnego zarzucił niektórym kanałom łamanie przepisów dotyczących nadawania.

"Atomowi" inspektorzy przybyli do Iranu


Czterech ekspertów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) przybyło w nocy z soboty na niedzielę z trzydniową wizytą do Iranu, aby przeprowadzić inspekcję zakładu wzbogacania uranu niedaleko Kum, którego istnienie Teheran ujawnił pod dosyć tego września.

"Bezprecedensowy recesja w polskim państwie"


Z Katyniem będą asocjować się dwa dramaty: ten z 1940 roku i ten dzisiejszy - pisze w komentarzu belgijski pamiętnik "Le Soir". wedle komentatora gazety dramat oznacza "bezprecedensowy kryzys w polskim państwie". Zdanie: "Prezydent Polski zginął w katastrofie lotniczej" pojawia się na pierwszym miejscu wszystkich największych portali informacyjnych na świecie. Wszyscy piszą o wielkim szoku narodu polskiego.

ZUS poluje na symulantów


Na stu chorych Polaków dziewięciu symuluje - twierdzi "Dziennik czasopismo Prawna". W czasie "choroby" robią odnowienie albo pracują na czarno, wynika z danych z komisji orzekających Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

"Messi jest starszy rangą od Maradony"


jeśli ważna persona miał wątpliwości, kto jest najlepszym piłkarzem świata, od niedzieli już się ich pozbył. Leo Messi w meczu z Realem Saragossą strzelił swoją 34 bramkę w sezonie, niedaleko okazji ośmieszając obronę rywali, jak swego czasu robił to Diego Maradona. Są tacy, którzy uważają, że "Pchła" już przegoniła starszego rodaka. - Leo jest przewyższający od Maradony - twierdzi piłkarz Barcelony, Pedro.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>