Polacy zostawiają pustkę i wracają do kraju


Pakują manatki i wracają do domów. W okresie 12 miesięcy od końca marca 50 tys. imigrantów - głównie Polaków - powróciło do swoich krajów. konsekwencja - rosnąca część pustostanów, z którymi nie ma, co robić.

"Z zazdrością i żalem przyjąłem decyzję PO"


Donald Tusk ogłosił, iż PO wyłoni swojego kandydata do wyścigu prezydenckiego w partyjnych prawyborach. Decyzję podejmą wszyscy członkowie partii. - Z pewną zazdrością i żalem, przyznaję, przyjąłem decyzję zarządu PO o prawyborach prezydenckich w partii - komentuje tą decyzję Wojciech Filemonowicz na swoim blogu w Onet.pl.

Małysz o wizytach w Pałacu: furt było ciepło i ciepło


Po przyjeździe z Vancouver miłym obowiązkiem Adama Małysza było wywiad z prezydentem na uroczystym śniadaniu. Takich spotkań już nie będzie. - Normalnie, wesoło i ciepło. Tym spotkaniom zawżdy towarzyszyła taka atmosfera - mówi prymus z Wisły, a wtóruje mu szef Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Nie potrzebujemy kopa?


Koniec boomu w napojach energetycznych. polski bazar napoi pobudzających ma już za sobą niezwłoczny rozwój. W 2009 roku ich sprzedaż urosła w Polsce ale wręcz o 4 proc. Teraz, aby dochrapać się przewagę, firmy prześcigają się w nowościach - pisze "Rzeczpospolita".

Gen. Stanisław Koziej będzie szefem BBN


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski poinformował, że we wtorek powoła generała Stanisława Kozieja na posada szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. istniejący zwierzchnik BBN Aleksander Szczygło zginął w sobotniej katastrofie samolotowej.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego