Smutni i podłamani. "Orły Wenty" wylądowały


ponad setka kibiców przywitała wracających z mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. aczkolwiek po 4. miejscu w turnieju pozostał spory niedosyt, to fani zgotowali "Orłom Wenty" gorące powitanie.

Trybunał osądził Polskę: brak etyki dyskryminacją


brak potencjał wyboru w polskich szkołach etyki zamiast religii narusza Europejską Konwencję Praw Człowieka i Podstawowych Wolności - uznał we wtorek Trybunał w Strasburgu. trybunał badał pozew rodziny Grzelaków przeciwko Polsce.

Mamy kiepską wiedzę o eurowyborach


z grubsza jedna druga Polaków nie ma pojęcia, że naszych europosłów wybieramy w wyborach i nie wie, że ostatnie głosowanie odbyło się dwa miesiące temu - wynika z sondażu Instytutu Spraw Publicznych.

W Vancouver od nowa płonie znicz


tuzin dni po igrzyskach w po brzegi zapełnionej hali BC Place krok zapłonął znowu znicz olimpijski. Rywalizację na trasach w Whistler i obiektach w Vancouver rozpoczynają sportowcy niepełnosprawni, w tym trzynastu reprezentantów Polski.

Nasza okowita dla Chińczyka


Polscy producenci wódki ruszają na podbój Azji. Nasze trunki mają pić m.in. Chińczycy i Hindusi - zapowiada "Rzeczpospolita". Wyborowa już ma drugie miejsce pośród importowanych wódek w Państwie Środka.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>