Wisła pobita na parkiecie


Na finis Euroligi dla koszykarek Wisły Can Pack Kraków coraz za wysokie progi. Debiutujący w Final Four agregat Białej Gwiazdy nie miał niemało do powiedzenia w Walencji i dotkliwie przegrał z tamtejszym ROS Casares 57:86.

deszcz roczarowany przetargiem na stocznię


Spółki Crist i Rubo wylicytowały w środę akt majątku stoczni Gdynia S.A. o wartości ledwo 47 mln zł. minister skarbu Aleksander góra powiedział, że jest "umiarkowanie" usatysfakcjonowany z wyniku licytacji.

Ukraina: dramatyczny szlag metanu, są zabici


Ośmiu górników zginęło w wybuchu metanu w kopalni węgla kamiennego w mieście Makijiwka w obwodzie donieckim, na wschodniej Ukrainie - podały w niedzielę wieczorową porą ukraińskie agencje informacyjne.

"Jestem zrozpaczony tym, co się dzieje; zasoby ludzkie umierają"


- Tak w dalszym ciągu być nie może, ludzie umierają, grypa się rozprzestrzenia, nie przygotowano kraju do tej epidemii – powiedział w "Kontrwywiadzie" RMF FM Janusz Kochanowski. rzecznik praw obywatelskich skrytykował członek rządu zdrowia za jej działania w związku z epidemią grypy w Polsce.

Najbogatszy onegdaj biznesmen Chin skazany na 14 lat


drzewiej najbogatszy gość w Chinach Huang Guangyu został skazany na 14 lat więzienia tudzież grzywnę wysokości 600 mln juanów (88 mln dol.) za korupcję tudzież nielegalne operacje giełdowe i biznesowe - poinformowała dziś filia Xinhua.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>