Graś o źródłach przecieku zeznań Sobiesiaka


Jak poinformował ambasador rządu Paweł Graś, prokuratura analizować będzie dwa możliwe źródła przecieku zeznań Ryszarda Sobiesiaka.

Pytania o smoleńskie radiolatarnie


analiza radiolatarni naprowadzających przed pasem startowym w Smoleńsku jest niestandardowy. jeżeli cicerone o tym nie wiedział, mogło się to dodać do katastrofy, twierdzi dotychczasowy pilot wojenny ze Smoleńska, na którego powołuje się "Rzeczpospolita".

Zmarł Jose Saramago


W wieku 87 lat, na Wyspach Kanaryjskich, zmarł portugalski laureat Literackiej Nagrody Nobla z 1998 roku Jose Saramago - poinformowała przedstawicielstwo afp.

Stockinger: Przepraszam i do zobaczenia w autobusie


Odjechałem ze zdenerwowania, bo nie wiedziałem co robię. A to, co się zdarzyło nie było wypadkiem, lecz kolizją - tak Tomasz Stockinger tłumaczy swoją jazdę na podwójnym gazie. alias pamiętają to poszkodowani, którzy ucierpieli w zderzeniu z autem aktora. "Fakty" TVN przypominają, że tego fragmentu z życia bohatera telewizyjnej noweli nie można przelecieć do udanych.

Liberałowie blokują Steinbach


Erika Steinabach jest kością niezgody nie lecz wciąż w stosunkach polsko-niemieckich, ale też w nowej koalicji CDU/CSU z FDP. Liberałowie blokują jej dojście do rady fundacji "Ucieczka, wypędzenie, pojednanie" i ostrzegają, że grozi to pogorszeniem stosunków z Polską - donosi filia dpa.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>