kwerenda w sprawie korupcji w SN


Od października 2009 r. w krakowskiej prokuratorze apelacyjnej toczy się precedensowe kwerenda dotyczące podejrzenia korupcji pośród sędziów Sądu Najwyższego - dowiedzieli się dziennikarze "Dziennika prasa periodyczna Prawnej".

PO zdecyduje jak postanawiać


Premierowi Donaldowi Tuskowi marzy się "pierwsza prawdziwa preelekcja w Polsce", ale w kto podejście PO wybierze swojego kandydata na prezydenta zdecyduje we wtorek szefostwo lokalny partii.

Kandydaci radzą sobie z nowymi technologiami?


Z ankiety Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, na którą odpowiedziało 6 kandydatów na prezydenta, wynika, że wszyscy nienagannie radzą sobie z nowymi technologiami.

Benedykt XVI zakończył wizytę na Malcie


Benedykt XVI zakończył w niedzielę wieczorem 26-godzinną pielgrzymkę na Maltę i odleciał samolotem do Rzymu. Papieska podróż związana była z obchodami 1950. rocznicy zatonięcia u wybrzeży wyspy statku, którym płynął religijny Paweł.

17-latek zmarł przez petardę, którą skonstruował


17-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń po wybuchu petardy, którą skonstruował ze swoimi braćmi - poinformowała we wtorek policja. Do tragedii doszło w jednej z miejscowości pod Lublinem.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>