Lech Kaczyński w Katyniu? "Oficjalnie" jeszcze nie


Rosysjki MSZ twierdzi, że nie otrzymał jeszcze oficjalnej informacji od strony polskiej na sprawa wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu. polski MSZ przyznaje, że "oficjalna notyfikacja" do Rosjan jeszcze nie wpłynęła, ale Moskwa wie o "intencjach" polskiego prezydenta.

PGNiG rusza na podbój świata


PGNiG inwestuje w poszukiwania ropy i gazu za granicą. Nie obawia się inwestycji w krajach, do których nie zajrzała jeszcze zachodnia rywalizacja - pisze "Dziennik pismo Prawna".

Republika Francuska chwali, ale ludzi nie wysyła


Nicolas Sarkozy z zadowoleniem przyjął decyzję amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy o wysłaniu większej liczby żołnierzy do Afganistanu. Francuski mózg sam lecz nie zadeklarował zwiększenia kontyngentu. O "zjednoczenie we wsparciu dla strategii Obamy" zaapelował z kolei prezes rady ministrów Wielkiej Brytanii Gordon Brown.

Sportowa ekipa z ulicy Wiejskiej


Gdy myślimy o politykach sportowcach, do głowy przychodzi nam w większości wypadków premier Donald Tusk uganiający się za piłką na boisku oraz sławni sportowcy, którzy trafili do parlamentu: senator Antoni Piechniczek (PO), były trener reprezentacji Polski, oraz wzmianka Iwona Guzowska (PO), kick bokserka, i Roman Kosecki (PO), dawny eksponent własny w piłce nożnej.

"Polacy jesteśmy z Wami"


katastrofa w Smoleńsku poruszyła międzynarodową społeczeństwo - wśród nich zwyczajnych ludzi z najdalszych zakątków świata, którzy swoimi wyrazami współczucia i kondolencjami dla krajowy dzielą się przez internet. "Módlmy się za Polskę", "Polacy jesteśmy z Wami" - piszą poruszeni internauci chociażby na Twitterze.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego